INT-GSM

Autor: Eduard Ruzbacky Kategória: Nekategorizovane
11 Sep
INT-GSM

Novinka zo Satelu

Prinášame na trh nový modul INT-GSM produkcie Satel. INT-GSM je zbernicový modul určený na spoluprácu s ústredňami série INTEGRAINTEGRA PLUS. Umožňuje zasielanie správ SMS automaticky zostavených z popisov v pamäti udalostí ústredne. Umožňuje taktiež ovládanie ústredne pomocou správ SMS a služby CLIP. Pri spolupráci s ústredňami série INTEGRA PLUS umožňuje taktiež zasielanie e-mailov. Modul je určený aj na vykonávanie funkcií monitoringu pomocou prenosu GPRS a SMS správ. Využíva modernú technológiu dual path reporting a tým zvyšuje účinnosť monitoringu na maximálnu mieru.

INT-GSM môže slúžiť aj ako náhrada modulu ETHM-1 Plus na miestach, kde nie je dostupný internet. S využitím modulu INT-GSM je možné ovládať systém pomocou mobilnej aplikácie INTEGRA CONTROL a taktiež je možné ovládanie systému pomocou programu GUARDX a programovanie pomocou programu DLOADX.

V nasledujúcich týždňoch budú prebiehať školenia a prezentácie zamerané na využitie modulu INT-GSM v praxi. O termínoch a miestach sa dozviete na našej stránke a v newsletteri. Veríme, že modul INT-GSM prispeje k ešte širšiemu využitiu ústrední série INTEGRA a INTEGRA PLUS v oblasti zabezpečenia a ochrany osôb a majetku.

Sme profesionálny partner vašej bezpečnosti

Vstúpte do nášho obchodu, kde nájdete viac ako 2 000 produktov pre vašu ochranu.

Registrujte sa

Už máte účet?

Pre zobrazenie cenníkov v sekcii support je potrebné sa zaregistrovať a požiadať o ich schválenie.

Zatvoriť
Loading...