Produkty

Nová verzia aplikácie VERSA CONTROL

Autor: Eduard Ruzbacky Kategória: Monitoring
25 Feb
Nová verzia aplikácie VERSA CONTROL

Nová verzia aplikácie VERSA CONTROL prispôsobená aj pre WINDOWS PHONE

Aplikácia VERSA CONTROL na ovládanie ústrední série Satel Versa, ktorá bola doteraz dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS bola taktiež prispôsobená na činnosť na mobilných zariadeniach s operačným systémom Windows Phone.

Aplikácia VERSA CONTROL vo verzii pre Android a Windows Phone má zmenený vzhľad prispôsobený najnovším trendom zhodným s filozofiou Material Design. Ako výsledný produkt dostávajú užívatelia prehľadnejšiu a na ovládanie jednoduchšiu aplikáciu. Aplikácia pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS bude zverejnená po ukončení certifikácie v AppStore.

Vizuálna zmena v aplikácii VERSA CONTROL nie je jedinou zmenou. Nová verzia aplikácie má niekoľko dôležitých technologických úprav.

Vďaka mobilným aplikáciám určeným na pohodlnú a bezpečnú obsluhu zabezpečovacieho systému SATEL, je možné ovládanie zabezpečovacieho systému z ľubovoľného miesta na svete. Aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť a nainštalovať do mobilného zariadenia. Aplikácia je samozrejme v Slovenskom jazyku.

Sme profesionálny partner vašej bezpečnosti

Vstúpte do nášho obchodu, kde nájdete viac ako 2 000 produktov pre vašu ochranu.

Registrujte sa

Už máte účet?

Pre zobrazenie cenníkov v sekcii support je potrebné sa zaregistrovať a požiadať o ich schválenie.

Zatvoriť
Loading...