Vitajte v eshope Q4 Security.
Pripravili sme pre Vás nakupovanie tak, aby sa Vám čo najjednoduchsšie a intuitívne pracovalo s našim eshopom. V pár riadkov Vám ozrejmime, ako funguje náš eshop.

Ako neregistrovaný uživateľ máte možnosť prezerať jednotlivé produkty, filtrovať a porovnávať ich na základe parametrov.
Pri každom produkte vidíte množstvo tovaru na sklade

Plne si uvedomujeme, že sila eshopov je o porovnávaní si cien s konkurenciou, preto ak sa zaregistrujete (registrácia netrvá viac ako 1 minútu), uvidíte koncové ceny všetkých produktov.
Chcete vidieť vaše nákupné ceny? Tieto podliehajú naším schválením. Preto ak ste inštalačná firma a chcete s nami spolupracovať, máte u nás dvere otvorené.

Ako registrovaný zákazník máte vytvorený vlastný zákaznícky účet, v ktorom si môžete meniť Vaše osobné informácie, pridávať/upravovať vaše adresy (fakturačné, doručovacie) aj v procese samotných objednávok. Môžte si prezerať aktuálny stav vašich objednávok, prípadne aby ste nemuseli opätovné zadávať objednávku, môžte si z historie opakovať objednávku.

Pri spôsobe dopravy máte možnosť využiť UPS, kde cena UPS nad hodnotu tovaru 500€ (bez DPH) je zdarma. V rámci expresného dodania môžete mať tovar už do 3 hodín - iba v rámci Bratislavy.

Ako registrovaný zákazník mate ďalej možnosť po našom schválení využit prístupy k cenníkom, manuálom, firmware, software, rôznym kalkulačkam CCTV, ŠPZ, Face recognition a ďalšie, ktoré Vám môžu pomocť pri projektovaní.

Sme v dobe elektronických objednávok, ktoré ako aj Vám, tak aj nám šetria čas a peniaze a vďaka čomu sa stáva komunikácia s nami rýchlejśia a efektívnejšia.

Pre zobrazenie cenníkov v sekcii support je potrebné sa zaregistrovať a požiadať o ich schválenie.

Zatvoriť
Loading...