Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2

Novinka
  • Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2
na objednanie
Solarix optický adaptér LC multimode OM2 duplexný
Výrobca:
Obj. čislo:
70211125

Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2

Prílohy na stiahnutie

Optické spojky sa používajú na spojenie dvoch káblov optickej trasy, opatrené konektory, napr. Prepojenie optického pigtailu s optickým patch káblom.

Parametre

Hmotnosť0,05 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: Adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2 - (70211125)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.