APS-30

  • APS-30
na objednanie
Zálohovaný zdroj 12V 3A v plastovej skrinke, miesto na akumulátor 7Ah
Výrobca:
Obj. čislo:
5905033332522

APS-30

Zálohovaný zdroj APS-30 je určený na napájanie zariadení zabezpečovacích systémov, videovrátnikov, priemyselnej televízie, systémov kontroly vstupu a podobne, napájaných napätím 12 V DC. Pulzný zdroj s vysokou efektivitou použitý v jeho konštrukcii zaisťuje dobré parametre napájania pri nízkych tepelných stratách. Prúdový výkon zdroja je 3 A. Zariadenie je napájané striedavým napájaním z rozsahu 17÷20 V.

APS-30 má zabezpečenie proti skratu a preťaženiu. Mikroprocesorová kontrola stavu nabitia, precízna regulácia napätia a funkcia automatického odpojenia akumulátora v prípade nadmerného vybitia dbajú o stav akumulátora, predlžujú jeho životnosť a zamedzujú jeho poškodenie.

Zdroj má sabotážny kontakt. Dve LED-ky zobrazujú stav sieťového napájania a napájania akumulátora. Poruchy sú dodatočne signalizované akusticky. Oznamovanie do zabezpečovacieho systému o problémoch umožňujú dva výstupy typu OC. Zmeny ich stavov informujú poklese napätia akumulátora pod prípustnú hodnotu (spôsobeného aj odpojením alebo poruchou akumulátora) alebo o výpadku sieťového napájania (alebo o výpadku napájania na vstupoch AC).

pulzný zdroj 12 V DC
prúdový výkon zdroja: 3 A
zabezpečenie proti skratu a proti preťaženiu
možnosť pripojenia akumulátora
sústava nabíjania akumulátora s reguláciou prúdu
zabezpečenie pred úplným vybitím akumulátora
2 výstupy OC na vzdialený dozor
optická signalizácia stavu sieťového napájania, akumulátora a procesu nabíjania akumulátora
akustická signalizácia poruchy

Parametre

Hmotnosť3,35 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: APS-30 - (5905033332522)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

APS-30

Zálohovaný zdroj 12V 3A v plastovej skrinke, miesto na akumulátor 7Ah 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.