ETHM-2

  • ETHM-2
na objednanie
Univerzálny komunikačný modul TCP/IP
Výrobca:
Obj. čislo:
5905033333673

ETHM-2

ETHM-2 je ethernetový modul simulujúci analógovú telefónnu linku, určený na použitie v systémoch signalizácie vlámania a napadnutia na ciele monitoringu. Toto zariadenie umožňuje zasielanie kódov udalostí pomocou siete Ethernet (TCP/IP) na PCO STAM-2 alebo na konvertor SMET-256, a umožňuje aj obsluhu vstupov - výstpov.
Modul má 8 vstupov, na ktoré je možné pripojiť napríklad výstupy zabezpečovacej ústredne bez telefónneho komunikátora. Zodpovedajúce naprogramovanie ústredne a modulu umožné monitoring stavu ústredne. Modul môže taktiež plniť úlohu jednoduchej ústredne s možnosťou komunikácie TCP/IP. Modul má taktiež 4 nízkoprúdové výstupy typu OC so zaťažiteľnosťou do 50 mA. Výstupy môžu byť využívané na ovládanie zariadení s nízkym odberom (napr. LED-ky, sirény s vlastným napájaním) alebo na ovládanie relé (pomocou ktorých je možné ovládať zariadenia s vysokým odberom). ETHM-2 vykonáva konverziu kódov prijímaných v telefónnom formáte, alebo vo formáte SIA a generuje kódy v prípade (okrem iného) vzniku udalostí na vstupoch (narušenie), výstupoch (aktivovanie), alebo pri zmene stavu napájania. Na utajenie zasielaných údajov využíva modulu rozšírený algoritmus AES s 192-bitovým kľúčom. Dodatočne je dostupné aj zasielanie informácií pomocou e-mailov s použitím kódovania SSL.
ETHM-2 môže byť konfigurovaný diaľkovo cez sieť Ethernet alebo lokálne pomocou portu RS-232 a počítača s programom ETHM-2 SOFT. Diaľková obsluha modulu je taktiež možná pomocou internetového prehliadača (týka sa iba ETHM-2 FLASH v1.02).
Zariadenie má zabudovaný pulzný zdroj s výkonom 1,2 A, so sústavou nabíjania a kontroly akumulátora. Môže byť napájaný taktiež napätím 12 V DC. Zariadenie má taktiež pamäť 512 udalostí.
Ethernetový modul ETHM-2 spĺňa požiadavky triedy ATS 5 určenej normou EN50136.
Konvertovanie telefónneho monitoringu z ľubovoľnej ústredne na monitoring TCP/IP
monitoring TCP/IP spúšťaná pomocou vstupov modulu
obsluha protokolu šifrovania SSL v komunikácii so serverom odchádzajúcej pošty (týka sa iba ETHM-2 FLASH v2.00)
diaľkové ovládanie výstupov pomocou internetového prehliadača (týka sa iba ETHM-2 FLASH v1.02)
diaľková konfigurácia pomocou aplikácie ETHM-2 SOFT
lokálne programovanie pomocou počítača pripojeného na port RS-232
možnosť použitia ako jednoduchej zabezpečovacej ústredne vybavenej komunikáciou TCP/IP kódovaný prenos údajov

Parametre

Hmotnosť0,086 kg

Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.