FTLF1318P3BTL

Novinka
  • FTLF1318P3BTL
na objednanie
Optický SFP modul do 10 km.
Výrobca:
Obj. čislo:
FTLF1318P3BTL

FTLF1318P3BTL

Optický SFP modul do 10 km po 9/125µm SMF, kompatibilný s DA-MC1101 a switchmi DH série.

Parametre

Hmotnosť0,17 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: FTLF1318P3BTL - (FTLF1318P3BTL)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

FTLF1318P3BTL

Optický SFP modul do 10 km.


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.