GBIC-103

  • GBIC-103
  • Obrázok
na sklade v EÚ
Modul GBIC-103, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, SC, 20 km, DDM
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135310311

GBIC-103

Použitie:
Modul SFP GBIC-103 je určený na konverziu elektrického signálu na optický signál. Je určený na jednovidový prenos vlákien (SM) pomocou jedného optického vlákna zakončeného optickým konektorom SC.
Typ vlákna: single mode (SM) - 8,3 / 125µm, 8,7 / 125µm, 9 / 125µm, 10 / 125µm,
Prenosová rýchlosť: 1,25 Gb / s
Dosah prenosu: do 20 km
Typ optického konektora: 1xSC
Vlnová dĺžka Tx / Rx: 1310 nm / 1550 nm
Normy a protokoly: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Napájanie: 3,3VDC (napájanie z portu SFP)
Poznámky:
Vstavaný DDM (Digital Diagnostics Monitoring)
Modul má zaskakovací systém pre optické konektory
Správna komunikácia s inými zariadeniami si vyžaduje použitie modulu GBIC-103

Parametre

Hmotnosť0,02 kg

Alternatívny tovar

    Nezálohované

    SFG10F8

    Optický switch SFG10F8 (8xSFP, 2xRJ45)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135317334

    Nezálohované

    ISF108

    Priemyselný switch ISF108 (8xPoE, 2xCombo) na DIN lištu
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135317310

    Nezálohované

    ISFG42

    Priemyselný switch ISFG42 (2xPoE, 2xSFP) na DIN lištu
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135317327

    Nezálohované

    ISFG64

    Priemyselný switch ISFG64 (4xPoE, 2xSFP) na DIN lištu
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135317341

Súvisiaci tovar

    Nezálohované

    DS-3E0318P-E/M(B)

    16-portový nemenežovateľný PoE switch
    Na objednávku
    Obj. čislo: 301801296

    Gigabit nemenežovateľné

    DS-3E0520HP-E

    16-portový nemenežovateľný gigabitový PoE switch
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 301801516

    HIKVISION

    DS-3T0510HP-E/HS

    8-portový nemanažovateľný gigabitový PoE switch na DIN lištu
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 301801604

    Nezálohované

    SFG64F1

    6-portový switch SFG64F1 pre 4 kamery IP
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135317099

    Gigabit nemenežovateľné

    DS-3E0510HP-E

    10-portový nemenežovateľný gigabitový PoE switch
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 301801513

    Gigabit nemenežovateľné

    DS-3E0528HP-E

    24-portový nemenežovateľný gigabitový PoE switch
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 301801519

    Gigabit nemenežovateľné

    DS-3E0510P-E/M

    8-portový nemenežovateľný gigabitový PoE switch
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 301801423

    HIKVISION

    DS-3T0306HP-E/HS

    4-portový nemanažovateľný PoE switch na DIN lištu
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 301801601

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: GBIC-103 - (5902135310311)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

GBIC-103

Modul GBIC-103, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, SC, 20 km, DDM



 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.