GBIC-105

  • GBIC-105
  • Obrázok
    Obrázok
skladom na predajni
Modul SFP GBIC-105, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135310335

GBIC-105

Application:
The SFP GBIC-105 module is designed to convert an electrical signal into an optical signal. It is designed for single mode fiber transmission (SM) using one optical fiber terminated with an LC optical connector.
Fiber type: single mode (SM) – 8.3/125µm, 8.7/125µm, 9/125µm, 10/125µm,
Transmission speed: 1,25Gb/s
Transmission range: up to 20km
Optical Connector Type: 1xLC
Wavelength Tx/Rx: 1310nm / 1550nm
Standards and protocols: IEEE 802.3z 1000Base-FX
Power supply: 3,3VDC (power from SFP port)
Notes:
Built-in DDM (Digital Diagnostics Monitoring)
The module has a snap-lock system for optical connectors
Proper communication with other devices requires the use of the GBIC-106 module

Parametre

Hmotnosť0,02 kg

Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.