GS250-J5E 868MHz

Dopredaj
Gpower akceleračný detektor. Tento detektor je založený na akcelerometre, ktorý sníma vo všetkých troch osách. Reaguje teda na zmenu polohy.
Výrobca:
Obj. čislo:
GS250-J5E

GS250-J5E 868MHz

Tento detektor je založený na akcelerometre ktorý sníma vo všetkých troch osách. Reaguje teda na zmenu polohy. Primárne je určeý pre stráženie umeleckých predmetov, televízií na výstavách a pod. U detektora je možné nastaviť dve citlivosti a pre každú citlivosť je možné povoliť oneskorenie 4 sekundy, ktoré nám umožní napríklad narovnať obraz alebo pootočiť televíziu, ale už nám neumožní s daným predmetom odísť Technické parametre Typ senzora: trojosový akcelerometer so softwarovým algoritmom pre bezpečnú detekci Batária: 3V lítiová batéria CR2032/DL2032, predpokladaná životnosť batérie je dva roky v prípade dvoch detekcií za týžde Dosah: približne 100m v priamej viditeľnost Frekvencia: 433 alebo 868 MH Prevádzková teplota: 0°C až 50° Rozmery: 7,5 x 2,7 x 0,64 c "

Parametre

Hmotnosť0,06 kg

Vážení obchodní partneri

Z dôvodu rastúceho počtu nakazených na COVID-19 opäť zavádzame od pondelka 12.10.2020 opatrenia na bezpečnosť našich zamestnancov

zákaz vstupu do firemných priestorov (po dohode pri vstupe dezinfikovať ruky a mať na tvári po celý čas rúško)

osobné vydanie balíkov vo vestibule Protetiky vždy s rúškom na tvári

osobné prevzatie balíkov vo vestibule Protetiky vždy s rúškom na tvári

pri podpise dokladu mať vlastné pero


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.