IP150-P2C TCP

Dopredaj
  • IP150-P2C TCP
  • Obrázok (1)
    Obrázok (1)
na objednanie
Ethernetový komunikačný modul Paradox IP150 umožňuje vzdialený prístup k ústredniam Digiplex EVO, Spectra série SP a Magellan MG5000/5050 pomocou sieťového rozhrania.
Výrobca:
Obj. čislo:
IP150-P2C

IP150-P2C TCP

Užívateľ navyše získa možnosť jednoduchej správy systému pomocou webového rozhrania. Pre modul je k dispozícii nová verzia programu NEware a programu WinLoad. V týchto programoch sa nastavuje priamo IP adresa modulu. Odpadá teda inštalácia virtuálnych sériových portov. Hlavnou výhodou tohto modulu je, že výrobca je priamo Paradox, z čoho vyplýva plná podpora zo strany výrobcu. Pomocou modulu môžete sledovať i ovládať svoj zabezpečovací systém pomocou aplikácie iParadox. Aplikácia iParadox je k dispozícii pre Android i iOS Vlastnosti Jednoduché zapojenie - modul se pripája priamo do konektora "serial" na dosle ústredne (nie je potrebný modul Esprit 307) Napájanie priamo z ústredne K modulu je dodávaný jednoduchý vyhľadávací program, pomocou ktorého môžete IP adresu prehrať na FW na module. Ďalšie nastavenia parametrov modulu IP150 je možné cez webové rozhranie Modul môžete použiť i v príapde dynamickej verejnej IP adresy. Za týmto účelom výrobca zriadil DNS server a to na adrese www.paradoxmyhome.com) Prístup pomocou internetového prehliadača umožňuje základnú správu systému a nastavenie zasielania informácií až na 16 emailových adries V ovládacom programe sa nastavuje IP adresa pre každý objekt zvlášť, nie je teda nutné pre pripojenie na ďaľší objekt meniť parametre nastavenia spojenia alebo virtuálného sériového portu Ovládánie pomocou aplikácie pre Android (https://play.google.com/store/apps/details,id=com.Paradox) Ovládanie pomocou aplikácie pre Apple iOS(https://itunes.apple.com/us/app/iparadox-alarm-system-control/id421512704,mt=8) Technické parametre Kompatibilné ústredn Všetky ústredne EVO Všetky ústredne Spectra SP ústredne MG5000 a MG550 Požiadavky na internet. prehliada Optimalizované pre IE 6 a vyššie a Mozillu 1.5 a vyššie s minimálnym rozlíšením 1024 x 76 šifrovani AES 256-bit, MD5 a RC Prúdový odbe 110 m Napájani zo sériového port Rozmer 10,5 cm x 2.7 cm x 2,2 c "

Parametre

Hmotnosť0,08 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: IP150-P2C TCP - (IP150-P2C)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.