K32LX-H56

  • K32LX-H56
na objednanie
Drôtová LCD klávesnica k systémom SPECTRA SP, ktorá integruje klávesnicu a bezdrôtový modul v jednom, umožňuje zobrazovanie všetkých 32 zón.
Výrobca:
Obj. čislo:
K32LX-H56

K32LX-H56

Stav zón a systému sa zobrazuje rolovaním na displeji. Pomocou bočných tlačidiel možno na LCD listovať v popisoch a stavových hláseniach. Pomocou LCD klávesnice možno prehliadať históriu udalostí ústredne. Vstavaný bezdrôtový prijímač umožňuje pripojiť všetky bezdrôtové prvky MAGELLAN Typ klávesnice: LC Kompatibilita: SP4000/SP65/SP5500/SP6000/SP7000 verze 4.72 a vyšší Použitie v systéme: ovládací, programovací Jazyková verzia: česká Napájanie: 9 - 16 V Prúdový odber: min. 80 mA, max. 120 m Bezdrôtová nadstavba: áno, integrovaná - RTX Frekvencia: 868 MH Bezdrôtový systém: MAGELLA Prenos signálu: technológia plávajúceho kód Dosah: cca 40 metrov v budov Počet kľúčeniek v systéme: max. 3 Firmware: uložený v EEPRO Displej: dvojriadkový, 32 znako Farba displeja: modrá Nastavenie parametrov displeja: podsvit, kontrast, rýchlosť prepis Programovanie klávesnice: na klávesnici alebo WinLoa Klávesová zóna: áno, Výstup PGM: Napevno nastavený na akýkoľvek typ zapnutia/50m Typ zóny na klávesnici: NC, so strážením tamper Zobrazovanie stavu systému: na LCD displej Zobrazovanie stavu zón: na LCD displej Indikácia napájania AC: žltá LED diód Prehliadanie histórie udalostí: án Zvonkohra: án Jednoklávesové povely: áno, 7 druho Aktivácia panik kláves: áno, 3 druh Farba krytu: biel

Parametre

Hmotnosť0,2 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: K32LX-H56 - (K32LX-H56)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

K32LX-H56

Drôtová LCD klávesnica k systémom SPECTRA SP, ktorá integruje klávesnicu a bezdrôtový modul v jednom, umožňuje zobrazovanie všetkých 32 zón. 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.