MG-2WPGM-J5E

Dopredaj
  • MG-2WPGM-J5E
  • Obrázok
    Obrázok
skladom na predajni
Bezdrôtový modul má jedno relé 5A/24V a jeden NO/NC vstup. Modul má obojsmernú komunikáciu, vhodný pre ovládanie sirény. Podporuje ústredne MAGELLAN (MG6060 ver.1,2), MG6160,
Výrobca:
Obj. čislo:
2WPGM-J5E

MG-2WPGM-J5E

Bezdrôtový modul PGM je kompatibilný s bezdrôtovým zabezpečovacím systémom Magellan s ústredňami Spectra a DGP EVO. Modul je napájaný z externého zdroja, obsahuje 1 PGM výstup (relé 5A) a 1 vstup zóny bez odporového vyváženia (vhodné napr. pre pripojenie vonkajšej sirény: aktivácia sirény pomocou PGM výstupu + na vstup pripojený tamper sirény. Modul 2WPGM možno prepnúť do režimu"stráženie ústredne", teda ak sa neprihlási ústredňa v požadovanom intervale, zopne sa relé modulu (pre rôzné stavy sú definované iné intervaly prihlásenia). Ak je modul v režime stráženia, nie je možné ho aktivovať inou udalosťou Vlastnosti dvojcestná komunikýcia medzi modulom a ústredňami MAGELLA 1 PGM výstup NO / NC 5 1 vstupná zóna bez vyváženi napájanie: 6V~(500mA)-16V(200mA) alebo 5V=(500mA)-20V=(200mA vysielacia frekvencia: 868MH dosah v budove: 35 pracovná teplota: 0-50 ° rozmery: 125 x 45 x 35m "

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: MG-2WPGM-J5E - (2WPGM-J5E)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.