NV75MX-P2C

Dopredaj
Zbernicový duálny infrapasívny detektor pohybu
Výrobca:
Obj. čislo:
NV75MX-P2C

NV75MX-P2C

Zbernicový duálny infrapasívny detektor pohybu, patentovaná MIRONEL optická šošovka, PET imunita, aktívny antimasking, dosah až 16m x 90o, detekcia “CREEP” plíženia pod detektorom, duál tamper otvorenie a odstránenie. Homologace EN50131 Grade 3.Vlastnosti dosah až 16 duálny IR snímač s Mironel šošovko PET imunit aktívny Anti-maskin duálny tamper kontakt otvorenie/odstráneni duálny IR detektor s Full Authority Digital Electronics Control (FADEC detekciacreep"plíženia pod detektoro Solid State Relé výstu splňuje normu EN stupňa Je k dispozícii v prevedeniach NV75M – drôtové pripojenie na zón NV75MX – drôtové pripojenie na BUS EV NV75MR – bezdrôtové pripojenie MAGELLA NV75MW - kombinované IR a MW technológie detekcie, drôtové pripojeni Patentovaná fresnelová šošovka MironelVývojový tým spoločnosti Paradox vyvinul Fresnelovú optiku “Mronel Mirror“ s jedinečným tvarom “W“ a multi-odrážajúcou zrkadlovou technológiou. Konštrukcia Mironel dosiahla úžasné výsledky citlivosti, fokálnej presnosti a veľkého rozsahu pokrytia paprskom. Detektor je ideálnym riešením nasadenia do veľkých priestorov ako sú športové zariadenia, školy, väznice a pod. Technológia Mironel poskytuje pozoruhodne stabilnú detekciu pri impozantnom rozsahu detekcie až 16m a všetky jeho vlastnosti splňuje normu EN stupeň 3.Technická specifikace Senzor: Dva duálne senzory, dve MIRONEL optik Dosah detekcie: 16 metrov x 90 Antimasking: Aktívna IR detekcia prestriekania a zakrytia 30c Optická signalizácia: RGB LE Napájanie: 12VDC v rozsahu 10 ~ 15VDC, 20m NV75MR - Bezdrôtový variant: 2x AA alkalická batéri Pracovná frekvencia: Model NV75MR - 868MH Prevádzková teplota: -35o to 50o Tamper: áNO, duálne otvorenia a odstráneni Váha: 120 Certifiáty: EN 50131-2-2 Grade 3 Class I "

Parametre

Hmotnosť0,12 kg

Vážení obchodní partneri

Z dôvodu rastúceho počtu nakazených na COVID-19 opäť zavádzame od pondelka 12.10.2020 opatrenia na bezpečnosť našich zamestnancov

zákaz vstupu do firemných priestorov (po dohode pri vstupe dezinfikovať ruky a mať na tvári po celý čas rúško)

osobné vydanie balíkov vo vestibule Protetiky vždy s rúškom na tvári

osobné prevzatie balíkov vo vestibule Protetiky vždy s rúškom na tvári

pri podpise dokladu mať vlastné pero


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.