NXW297.4 TUKAN WPP

  • NXW297.4 TUKAN WPP
skladom na predajni
Multifunkčné programovateľné tlačidlo
Obj. čislo:
NXW297.4

NXW297.4 TUKAN WPP

Multifunkčné programovateľné tlačidlo TUKAN (WPP) je základný prepínač systému domácej automatizácie Nexo.
Tlačidlo má 18 ovládacích funkcií.
Je vyhotovené ztabuľky skla, na ktorej je rozmiestnených 6 dotykových polí s ikonkami, a každé dotykové pole môže mať niekoľko funkcií.
Zpohľadu systému je osobitná udalosť kliknutie na ikonu, osobitná udalosť je stlačenie ikony, aosobitná udalosť je dlhé podržanie ikony.
Dodatočne jestvuje možnosť naprogramovania sekvencie klávesov, po ktorých stlačení bude vykonaná vybraná funkcia.
Tlačidlo WPP má funkciu multitouch, ktorá umožňuje zapnutie svetla vmiestnosti pomocou „dotknutia/stlačenia” skleneného panelu dlaňou, ako vprípade klasických vypínačov.
Je to zjednodušenie veľmi vhodné pre starších ľudí a deti patentovaná technológia dotyku Atmel QTouch® 6 tlačidiel / 18 udalostí tlačidlá podsvietené dvojfarebnými LED-kam zabudovaný bzučia zabudovaný teplome zapustená montáž, uchytenie na magnetoc automatické stmavenie posvietenia pri nečinnost možnosť výberu ikon na želanie"
(dodatočné spoplatnenie možnosť vzdialenej aktualizácie firmvér vyrába sa v čiernej a bielej farb rozmery: 100 x 106 x 4 m "

Parametre

Hmotnosť0,15 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: NXW297.4 TUKAN WPP - (NXW297.4)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

NXW297.4 TUKAN WPP

Multifunkčné programovateľné tlačidlo


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.