Ochranné rúško

  • Ochranné rúško
skladom na predajni
Jednorázové trojvrstvové rúško, 50 kusov. Viac na http://covid19.q4security.sk
Obj. čislo:
Q4-PM

Ochranné rúško

Prílohy na stiahnutie

Jednorázové trojvrstvové chirurgické rúško zabraňuje prenášaniu nákazy z chorého (nakazeného) človeka do okolia. Je vhodné na zdravotnícke účely. Používa sa pri ochoreniach dýchacích ciest, kvapôčkovej infekcii, chrípke,.. V súčasnej epidémii spôsobenej koronavírusom SARS-CoV-2, kedy nevieme, či sami nie sme nositeľmi tohto vírusu, je potrebné brať ohľad na svoje okolie a na verejnosti nosiť rúško, aby sme nechtiac neohrozili svojich blízkych.
Rúška predávame iba po celých baleniach. 1 balenie obsahuje 50 ks rúšok.
Bakteriálna filtračná účinnosť (BFE) je vyššia ako 95%.
Odpor pri dýchaní (diferenčný tlak) je nižší ako 49 Pa/cm2.
Produkt spĺňa požiadavky normy EN14683:2019 Typ I a tiež požiadavky smernice 93/42/EEC o zdravotníckych pomôckách.
Lekárske masky typu I by sa mali používať iba u pacientov a iných osôb, aby sa znížilo riziko šírenia infekcií najmä v epidemických alebo pandemických situáciách. Typ I nie je určený na použitie zdravotníckymi pracovníkmi v operačných sálach alebo v iných lekárskych zariadeniach s podobnými požiadavkami, ktoré vyžadujú sterilné zdravotnícke pomôcky.
Vlastnosti rúška
trojvrstvové rúško, zachytáva drobné kvapôčky kvapalín, ktoré "prskáme" do okolia pri kašľaní, kýchaní aj pri rozprávaní a bráni tak ich rozptyľovaniu smerom k okoliu, rúško tohto typu je vhodné využívať v lekárni, v ambulanciách nemocníc a polikliník alebo iných zdravotníckych zariadeniach. Pre obmedzenie šírenia nákazy nachádza uplatnenie v širokej verejnosti, uchytáva sa gumičkami okolo uší. Rúško je jednorázové, po použití je potrebné ho vyhodiť! Počas nosenia rúška ho nechytajte v tvárovej časti, aby nedošlo ku kontaminácii!

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: Ochranné rúško - (Q4-PM)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.