OPAL

  • OPAL
skladom na predajni
Inovatívne externé duálne detektory pohybu. Detektor OPAL sa vyrába v dvoch farbách: bielej (OPAL) a šedej (OPAL GY). dva kanály detekcie: PIR a mikrovlny funkcia antimaskingu realizovaná kanálom mikrovĺn konfigurácia citlivosti kanálov detekcie pomocou tlačidiel na PCB kvalitný plastový kryt s ochranou IP54 sabotážna ochrana pred otvorením a odtrhnutím digitálna kompenzácia teploty zaisťujúca správnu činnosť detektora v rozsahu teploty od -40°C do +55°C možnosť činnosti v nepriaznivých atmosférických podmienkach (dážď, sneženie, hmla, silný vietor) vysoká odolnosť na falošné alarmy vďaka využitiu algoritmu automatickej adaptácie ochrana priestoru pod detektorom možnosť odolnosti na pohyb malých zvierat nízky odber prúdu možnosť montáže priamo na stenu alebo pomocou konzoly zo setu BRACKET C: rohová konzola: stály uhol 45° guľová konzola: rozsah do 60° vertikálne a do 90° horizontálne
Výrobca:
Obj. čislo:
5905033334465

OPAL

OPAL je externý duálny detektor pohybu, ktorý je vhodný zároveň na zabezpečenie exteriérov ako aj interiérov chránených objektov, v ktorých panujú sťažené špecifické podmienky (napr. haly, chodby a pod.). Detektor OPAL obsahuje detektory PIR a MW, a má funkciu antimaskingu MW. Duálna technológia v spojení algoritmu adaptácie detektora podmienkam prostredia zaisťujú veľkú odolnosť na falošné alarmy, a tým zaisťujú stabilnú činnosť v sťažených atmosférických podmienkach, ako sú dážď, sneženie, slnečné svetlo a vietor. Zariadenie ponúka správnu činnosť v širokom rozhraní teplôt: od -40°C do +55°C, a zmeny teploty okolia sú automaticky kompenzované.
Detektor OPAL má uhol detekcie až 100 stupňov a dosah prekračujúci 15 metrov. Chránený je aj priestor pod detektorom, vďaka čomu je odhalený každý pokus podlezenia detektora s úmyslom jeho poškodenia alebo odtrhnutia. Programové vybavenie detektorov série OPAL je pripravené tak, aby pohyb malých zvierat nespúšťal falošné alarmy. Na výrobu krytu bola použitá technológia vstrekovania dvojzložkovej hmoty. Vďaka tomu vznikol kryt s triedou ochrany IP54, ktorý elektronike detektora OPAL zabezpečuje ochranu pred škodlivými atmosférickými vplyvmi. Kryt detektora je charakteristický vysokou mechanickou odolnosťou a odolnosťou na žiarenie UV.
Konštrukcia detektora OPAL umožňuje jeho montáž priamo na plochý povrch (stenu). Ak má byť detektor nachýlený horizontálne alebo vertikálne, treba použiť špeciálne konzoly zo setu BRACKET C (biela) alebo BRACKET C GY (šedá): rohová alebo guľová.
Detektor OPAL sa vyrába v dvoch farbách: bielej (OPAL) a šedej (OPAL GY)
dva kanály detekcie: PIR a mikrovlny
funkcia antimaskingu realizovaná kanálom mikrovĺn
konfigurácia citlivosti kanálov detekcie pomocou tlačidiel na PCB
kvalitný plastový kryt s ochranou IP54
sabotážna ochrana pred otvorením a odtrhnutím
digitálna kompenzácia teploty zaisťujúca správnu činnosť detektora v rozsahu teploty od -40°C do +55°C
možnosť činnosti v nepriaznivých atmosférických podmienkach (dážď, sneženie, hmla, silný vietor)
vysoká odolnosť na falošné alarmy vďaka využitiu algoritmu automatickej adaptácie
ochrana priestoru pod detektorom
možnosť odolnosti na pohyb malých zvierat
nízky odber prúdu
možnosť montáže priamo na stenu alebo pomocou konzoly zo setu BRACKET C:
rohová konzola: stály uhol 45°
guľová konzola: rozsah do 60° vertikálne a do 90° horizontálne

Parametre

Technologia(detektor) PIR+MW
Digitálny algoritmus detekcie Áno
Autodiagnostika senzora Áno
Digitálny filter rušenia Áno
Regulácia citlivosti plynulá
Digitálna kompenzácia teploty áno
Dialkové blokovanie LED-ky Áno
Funkcia antimaskingu Áno
Druh pirelementu dvojitý
Druh optiky Fresnel
Konzola voliteľné
Imunita PET (dom.zvieratá) Áno
Dosah detekcie 15,5 x 12m, 97°
Hmotnosť0,174 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: OPAL - (5905033334465)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.