PKAZ040

  • PKAZ040
na sklade v EÚ
Komplet vodičov uzemnenia pre skrinky
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135313985

PKAZ040

Prílohy na stiahnutie

Použitie: TOM – Technické skrinky pre obytné priestory (multimediálne)
Rozmery vodičov: L1=15cm - 1 ks, L2=15cm - 2 ks, L3=8cm - 3 ks
Vyhotovenie: vodič s priemerom 0,75mm2
Poznámky: komplet obsahuje 6 vodičov uzemnenia

Parametre

Hmotnosť0,014 kg

Súvisiaci tovar

    Príslušenstvo ku skrinkám

    MR008

    Zámok - odlišný kód V komplete dva kľúče Kompatibilný so skrinkami pre SSWiN
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5901643193782

    Príslušenstvo ku skrinkám

    MR027

    Zámok - rovnaký kód
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5901643193799

    Krosové panely

    GF-GF

    Prechodová zásuvka F - zásuvka F (profesionálna)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310625

    Krosové panely

    GF-GF-K

    GF-GF dvojitý adaptér typu F (profesionálny), Keystone
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312261

    Krosové panely

    RJ45/5U-K

    UTP Cat. 5e, RJ45 Keystone adapter
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312247

    Krosové panely

    SC/APC-1SM-K

    SC/APC-1SM – single-mode fiber optic adapter, Keystone
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312230

    Krosové panely

    SC/APC-1SM

    SC/APC-1SM single-mode fiber optic adapter
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312254

    Krosové panely

    SC/APC-2SM

    SC/APC-2SM-single mode fiber optic adapter
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312216

    Kovové

    TB-2

    TB-2 termination box
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312605

Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.