PKAZ040

  • PKAZ040
na sklade v EÚ
Komplet vodičov uzemnenia pre skrinky
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135313985

PKAZ040

Prílohy na stiahnutie

Použitie: TOM – Technické skrinky pre obytné priestory (multimediálne)
Rozmery vodičov: L1=15cm - 1 ks, L2=15cm - 2 ks, L3=8cm - 3 ks
Vyhotovenie: vodič s priemerom 0,75mm2
Poznámky: komplet obsahuje 6 vodičov uzemnenia

Parametre

Hmotnosť0,014 kg

Súvisiaci tovar

    Príslušenstvo ku skrinkám

    MR008

    Zámok - odlišný kód, v komplete dva kľúče kompatibilný so skrinkami pre EZS
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5901643193782

    Príslušenstvo ku skrinkám

    MR027

    Zámok - rovnaký kód, v komplete 2 kľúče, kompatibilný so skrinkami EZS
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5901643193799

    Krosové panely

    GF-GF

    Prechodová zásuvka F - zásuvka F (profesionálna)
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310625

    Krosové panely

    GF-GF-K

    Dvojitý adaptér typu F (profesionálny), Keystone
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312261

    Krosové panely

    RJ45/5U-K

    Adaptér UTP Cat. 5e, RJ45 Keystone
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312247

    Krosové panely

    SC/APC-1SM

    Optický adaptér SC/APC-1SM single mode
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312254

    Krosové panely

    SC/APC-2SM

    Optický adaptér SC/APC-2SM-single mode
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312216

    Kovové

    TB-2

    Skrinka pre účastníka TB-2
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312605

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: PKAZ040 - (5902135313985)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

PKAZ040

Komplet vodičov uzemnenia pre skrinky


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.