Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 HDP

Novinka
  • Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 HDP
na objednanie
Vonkajší optický samonosný Flat DROP kábel Solarix plochej konštrukcie s HDPE plášťom a triedou reakcie na oheň FCA 24 vlákien SM 9/125.
Výrobca:
Obj. čislo:
70291244

Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 HDP

Prílohy na stiahnutie

technické parametre • Typ kábla [?]: Samonosný • Typ vlákna [?]: 9/125 mikrometrov • Trieda reakcie na oheň, typ plášťa [?]: FCA HDPE • Typ kábla podľa výplne: gélový • Typ podľa počtu trubičiek: MLT • Prevádzková teplota: -40 ° C do +70 ° C • Inštalačný teplota: -20 ° C do + 60 ° C • Skladovacia teplota: -40 ° C do +70 ° C • Špecifikácia vlákna: G657.A1 • Útlm pri 1310nm: 0.35 dB / km • Útlm pri 1550nm: 0.25 dB / km • Priemer kábla: 4.3 x 9.8 mm • Hmotnosť kábla (kg / km): 52 kg / km • Krátkodobá ťahová odolnosť: 1500 N • Krátkodobá tlaková odolnosť: 2000 N / 100 mm • Minimálny polomer ohybu (krátkodobo): 12,5x D kábla • Minimálny polomer ohybu (dlhodobo): 25x D kábla popis produktu Vonkajší optický samonosný Flat DROP kábel Solarix SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE s triedou reakcie na oheň FCA. Kábel je ploché konštrukcie a je ideálny pre nadzemné inštalácie s převěsy až do 50m pri použití kotiev pre ploché káble, kábel je tiež možné inštalovať zatiahnutím do HDPE rúrok. Samotná vlákna typu G.657.A1 sú uložené v centrálnej trubičke plnené gélom, vďaka čomu sú chránené pred vniknutím vody. Kábel obsahuje dva FRP ťahové členmi vnútri plášťa pre zvýšenie mechanickej odolnosti. Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je plne dielektrický.

Parametre

Hmotnosť0,05 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: Plochý DROP kabel Solarix 24vl 9/125 HDP - (70291244)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.