Prevodníky

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Typ

Dostupnosť

Prevodníky

LR1002-1ET

IP+PoE over coax prevodník (vysielač)
skladom na predajni
Obj. čislo: 1.0.01.80.10127

Prevodníky

LR1002-1EC

IP+PoE over coax prevodník (prijímač)
skladom na predajni
Obj. čislo: 1.0.01.80.10124

Prevodníky

GBIC-102

Modul GBIC-102, multimode, 1.25G, Tx / Rx: 1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
skladom na predajni
Obj. čislo: 5902135310304

Prevodníky

Extender PremiumCord HDMI extender s USB na 60 m cez jeden kábel Cat5/6, bez oneskorenia

Extender PremiumCord HDMI extender s USB na 60 m cez jeden kábel Cat5/6, bez oneskorenia
skladom na predajni
Obj. čislo: KHEXT60-4

Prevodníky

P-TR1HD

Komplet pasívnych transmiterov video s konektorom BNC na vodiči
skladom na predajni
Obj. čislo: 5902135304587

Prevodníky

Extender HDMI CAT-5e/6

predlžovač HDMI (vodič CAT-5e/6)
skladom na predajni
Obj. čislo: 5908214332281

Prevodníky

GBIC-105

Modul GBIC-105, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
skladom na predajni
Obj. čislo: 5902135310335

Prevodníky

CP-PR-90 galvanický oddeľovač

Izolátor zemnej slučky
skladom na predajni
Obj. čislo: CP-PR-90

Prevodníky

GBIC-106

Modul GBIC-106, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1550 / Rx: 1310, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
skladom na predajni
Obj. čislo: 5902135310342

Prevodníky

PFM800-4K

Video balun
skladom na predajni
Obj. čislo: PFM800-4K

Prevodníky

P-TRPV1

Set pasívnych transmiterov video HD a na napájanie
skladom na predajni
Obj. čislo: 5902135309551

Prevodníky

Cat5e/Cat6 Extender HDMI na 50m

Zariadenie prenáša HDMI HDMI digitálny obraz, zvuk a IR riadiace signály. Prepojenie pomocou jedného LAN kábla Cat5e, Cat6, CAT7. Podporuje FULL HD 1080p rozlíšenie až na 50 m, prenosová rýchlosť je 10.2 Gbps vrátane podpory HDCP
na objednanie
Obj. čislo: 7611990990146

Prevodníky

USB 2.0 extender cez LAN kábel

Využíva LAN káble pre predĺženie USB až o 30 metrov Pracuje s LAN káblami Cat6 alebo CAT5e Žiadny softvér alebo ovládače nie sú potrebné Nie je potrebný ďalší zdroj napájania
na objednanie
Obj. čislo: 4002888426749

Prevodníky

DS-1H18S

Video Balun na prenos Turbo HD videosignálu po krútenom páre, s káblikom, pár (2 ks) prenáša aj POC napájanie
na objednávku
Obj. čislo: 301600433

Prevodníky

PFT3960

PFT3960 Dahua Optical Module
na sklade v SR
Obj. čislo: PFT3960

Prevodníky

PFT3970

PFT3970 Dahua Optical Modul "
na sklade v EÚ
Obj. čislo: PFT3970

Prevodníky

LR1002

sada IP over coax pasívnych prevodníkov. Funguje iba s Dahua kamerami!
na sklade v EÚ
Obj. čislo: 1.0.01.80.10140

Prevodníky

Extender HDMI + USB

Extender HDMI + USB do 60m cez kábel LAN.
na objednanie
Obj. čislo: Extender HDMI + USB
Stránky:
Produkty: 1-18 / 28 | Aktuálna strana: 1/2


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.