RAP-SCAPC2

  • RAP-SCAPC2
skladom na predajni
Rámik RAP-SC/APC2 Patch Panel SC/APC2, cross 48 portov
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135305379

RAP-SCAPC2

Prílohy na stiahnutie

Použitie: Rámik (patch panel) je určený na montáž 24 dvojitých konektorov typu SC/APC v skriniach RACK v štandarde 19”.
Montážne rozmery: W= 19”, H= 1U
Vyhotovenie: oceľový plech 1,0mm, couleur noir RAL 9005
Počet miest na moduly: 24 dvojitých modulov SC/APC
Poznámky:
- dvojbodové čelné uchytenie na profil RACK
- v komplete 2 skrutky M6 + matky
- rámik nemá konektory SC

Parametre

Hmotnosť0,25 kg

Súvisiaci tovar

    Krosové panely

    SC/APC-2SM

    SC/APC-2SM-single mode fiber optic adapter
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312216

    Krosové panely

    RJ45/5U-K

    UTP Cat. 5e, RJ45 Keystone adapter
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312247

    Krosové panely

    RAP-F

    Rámik RAP-F Patch Panel F, cross 24 portov
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135305355

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: RAP-SCAPC2 - (5902135305379)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.