Riser kabel Solarix 48vl 9/125 LSOH Eca

Novinka
  • Riser kabel Solarix 48vl 9/125 LSOH Eca
na objednanie
Riser kábel Solarix s LSOH plášťom a triedou reakcie na oheň Eca. 48 vlákien SM 9/125 s tesnou sekundárnou ochranou 900U
Výrobca:
Obj. čislo:
70298489

Riser kabel Solarix 48vl 9/125 LSOH Eca

Prílohy na stiahnutie

technické parametre • Typ kábla [?]: Riser • Typ vlákna [?]: 9/125 mikrometrov • Trieda reakcie na oheň, typ plášťa [?]: Eca LSOH • Typ sekundárnej ochrany: tesná • Typ kábla podľa výplne: bezgelový • Prevádzková teplota: -20 ° C až 60 ° C • Inštalačný teplota: -5 ° C až 50 ° C • Skladovacia teplota: -20 ° C až 60 ° C • Špecifikácia vlákna: G657.A1 • Útlm pri 1310nm: 0.8 dB / km • Útlm pri 1550nm: 0.6 dB / km • Priemer kábla: 13.5 mm • Hmotnosť kábla (kg / km): 154 kg / km • Krátkodobá ťahová odolnosť: 300 N • Krátkodobá tlaková odolnosť: 1000 N / 100 mm • Minimálny polomer ohybu (krátkodobo): 12.5x D kábla • Minimálny polomer ohybu (dlhodobo): 25x D kábla popis produktu Optický riser kábel Solarix SXKO-RISER-OS-LSOH s triedou reakcie na oheň Eca pre vnútorné použitie. Kábel je určený pre vertikálne rozvody vnútri budov s jednoduchým pripojením jednotlivých zákazníkov. Samotný vonkajší plášť optického kábla je typu LSOH, je teda v prípade vznietenia nízkodýmavý a bezhalogenní. Kábel obsahuje dva FRP ťahové členmi po stranách kábla a samotná vlákna s tesnou sekundárnou ochranou sú voľne uložené v plášti tak aby sa dala jednoducho vytiahnuť v mieste rezu. Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je plne dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657.A1. Maximálna odporúčaná dĺžka vyťahované vlákien je 20m.

Parametre

Hmotnosť0,2 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: Riser kabel Solarix 48vl 9/125 LSOH Eca - (70298489)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.