Satel KNX

Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

Výrobca Všetko

Typ

Dostupnosť

Satel KNX

KNX-SA 24

Modul KNX-SA24 je uviverzálny modul relé, ktorý umožňuje ovládanie elektrických zariadení (napr. osvetlenie, ventilátory). Telegramy prijímané modulom zo zariadení KNX rôzneho typu (napr. z detektorov), sú menené na konkrétne činnosti, ako je zapnutie/vypnutie svetla alebo ventilátora. Modul má 8 výstupov relé. Každý z nich zodpovedá jednému logickému kanálu.
na objednanie
Obj. čislo: KNX-SA 24

Satel KNX

KNX-SA 41

Modul KNX-SA24 je uviverzálny modul relé, ktorý umožňuje ovládanie elektrických zariadení (napr. osvetlenie, ventilátory). Telegramy prijímané modulom zo zariadení KNX rôzneho typu (napr. z detektorov), sú menené na konkrétne činnosti, ako je zapnutie/vypnutie svetla alebo ventilátora. Modul má 4 výstupy relé. Každý z nich zodpovedá jednému logickému kanálu.
na objednanie
Obj. čislo: KNX-SA 41

Satel KNX

KNX- BIN 24

KNX-BIN24 je univerzálny modul binárnych vstupov KNX, ktorý umožňuje zmenu elektrických signálov (napäťových) na ovládacie telegramy pre iné zariadenia KNX. Tieto signály môžu byť generované konvenčnými tlačidlami na zapínanie / vypínanie (napr. svetla) alebo konvenčnými kontaktami takých zariadení, ako sú potenciálové výstupy zariadení rôzneho. Modul má osem fyzických vstupov, čo umožňuje obsluhu ôsmich nezávislých signálov s hodnotou 0 až 30 V jednosmerného a striedavého prúdu.
na objednanie
Obj. čislo: KNX- BIN 24

Satel KNX

KNX-BSA 12H

Modul KNX-BSA12H je modul roliet KNX umožňujúci ovládanie pohybu žalúzií, roliet a markíz. Umožňuje taktiež ovládanie pohybu elektricky ovládaných okien. Modul KNX-BSA12H je určený na ovládanie zariadení s motorom 230 V AC. Má dva fyzické výstupy, ktorým zodpovedajú dva logické kanály. Každý kanál umožňuje ovládanie jedného vybraného typu rolety alebo okna.
na objednanie
Obj. čislo: KNX-BSA 12H

Satel KNX

KNX-BSA 12L

Modul KNX-BSA12L je modul roliet KNX umožňujúci ovládanie pohybu žalúzií, roliet a markíz. Umožňuje taktiež ovládanie pohybu elektricky ovládaných okien. Modul KNX-BSA12L je určený na ovládanie zariadení s motorom 24 V DC. Má dva fyzické výstupy, ktorým zodpovedajú dva logické kanály. Každý kanál umožňuje ovládanie jedného vybraného typu rolety alebo okna.
na objednanie
Obj. čislo: KNX-BSA 12L

Satel KNX

KNX-DIM 21

Modul KNX-DIM21 je univerzálny dvojkanálový modul stmievača KNX, ktorý umožňuje plynulé ovládanie zdrojov svetla s výkonom do 300 W na jeden kanál. Svetlo môže byť zapnuté / vypnuté, stmavené / rozjasnené, nastavené na nadefinovanú scénu alebo inú funkciu prostredníctvom zbernice KNX. Modu môže spolupracovať so zaťažením s odporom, indukčným alebo kapacitným (R, L, C). Modul je určený na činnosť so striedavým napätím 230 V AC.
na objednanie
Obj. čislo: KNX-DIM 21

Satel KNX

KNX-PS 640

Zdroj KNX-PS640 umožňuje napájanie zbernice KNX systémovým napätím (SELV). Výstup so zabudovanou poistkou umožňuje oddelenie napájania od komunikačnej zbernice KNX.
na objednanie
Obj. čislo: KNX-PS 640

Satel KNX

KNX-USB

Prevodník KNX-USB umožňuje komunikáciu medzi zbernicou KNX a počítačom na programovanie a monitorovanie udalostí na zbernici pomocou programu ETS. Zariadenie môže pracovať v režime prihlasovania zbernice, v ktorom je história udalostí generovaných na zbernici KNX je zapisovaná do pamäte prevodníka (do 350 000 udalostí). V režime načítavania zbernice neobsluhuje komunikáciu s programom ETS.
na objednanie
Obj. čislo: KNX-USB
Produkty: 8 | Aktuálna strana: 1/1

Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.