SC/APC-1SM-K

  • SC/APC-1SM-K
na sklade v EÚ
SC/APC-1SM – single-mode fiber optic adapter, Keystone
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135312230

SC/APC-1SM-K

Druh konektora vstup / výstup: SC/APC dvojitých – SC/APC dvojitých
type of fiber optic cable: single-mode
Notes: Keystone adapter
Záruka: 1 rok od dátumu výroby
Jedno balíček obsahuje 25 kusov.

Parametre

Hmotnosť0,01 kg

Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.