SFG10F8

  • SFG10F8
  • Obrázok
    Obrázok
na sklade v EÚ
Optical switch SFG10F8 (8xSFP, 2xRJ45)
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135317334

SFG10F8

Použitie: SFG10F8 is 10-port optical switch designed for data transmission over Ethernet via fiber optics and UTP cables. Cat 5e.
Switch has 8 SFP sockets (marked SFP1 ÷ SFP8), which after using SFP modules (GBICs) enable fiber optic transmission.
Napájanie: Zdroj desktop 230VAC na 12VDC/2A/24W v komplete
Počet portov: 10 portov (2xUPLINK RJ45 + 8xUPLINK – gniazda SFP)
Porty UPLINK: 2 port 10/100/1000 Mb/s – G1 a G2 – na pripojenie záznamníka / switchu / počítač
Zásuvky: SFP UPLINK: 8 portov 10/100/1000 Mb/s – SFP1÷SFP8 – for connecting further network devices by fiber optic cable
Rozmery: W=221 H=29 D=115 [+/- 2mm]
Záruka: 2 rokov od dátumu výroby
Poznámky:
- obsluhované protokoly a štandardy: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
- konektory portov: RJ45, SFP
- v sete plechy na uchytenie switchu na položku

Parametre

Hmotnosť1,1 kg

Alternatívny tovar

    Prevodníky

    GBIC-101

    Modul SFP GBIC-101, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx / Rx: 1310, LC, 20 KM, DDM (TORNADO
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310298

    Prevodníky

    GBIC-102

    Modul SFP GBIC-102, multimode, 1.25G, Tx / Rx: 1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310304

    Prevodníky

    GBIC-103

    Modul SFP GBIC-103, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, SC, 20 km, DDM
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310311

    Prevodníky

    GBIC-104

    Modul SFP GBIC-104, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1550 / Rx: 1310, SC, 20 km, DDM (TORNADO)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310328

    Prevodníky

    GBIC-105

    Modul SFP GBIC-105, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310335

    Prevodníky

    GBIC-106

    Modul SFP GBIC-106, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1550 / Rx: 1310, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310342

Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.