SFG64F1

  • SFG64F1
  • Obrázok
skladom na predajni
6-portový switch SFG64F1 pre 4 kamery IP
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135317099

SFG64F1

Použitie: SFG64F1 je 6-portový switch PoE určený na napájanie kamier IP pracujúcich v štandarde IEEE 802.3af/at.
Switch má na portoch od 1 do 4 funkciu automatickej detekcie zariadení napájaných v štandarde PoE/PoE+.
Napájanie: Zdroj desktop 230VAC na 52VDC/1,15A/60W v komplete
Počet portov: 6 portov (4xPoE + 1xUPLINK RJ45 + 1xUPLINK – gniazda SFP)
Napájanie PoE: 4 porty 10/100/1000 Mb/s – IEEE 802.3af/at, 52VDC / 30W/port (PoE+)
Porty UPLINK: 1 port 10/100/1000 Mb/s – TP – na pripojenie záznamníka / switchu / počítač
Zásuvky: SFP UPLINK: 1 port 10/100/1000 Mb/s – SFP – for connecting further network devices by fiber optic cable
Rozmery: W=118 H=28 D=95 [+/- 2mm]
Záruka: 2 rokov od dátumu výroby
Poznámky:
- obsluhované protokoly a štandardy: IEEE802.3, 802.3u, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP
- 30W/port – maximum power of a single PoE port
- 48W – maximum power consumption of PoE ports
- konektory portov: RJ45, SFP
- v sete plechy na uchytenie switchu na položku

Parametre

Hmotnosť0,8 kg

Súvisiaci tovar

    Nezálohované

    SFG64

    6-portový switch SFG64 pre 4 kamery IP
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135317082

    Prevodníky

    GBIC-101

    Modul GBIC-101, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx / Rx: 1310, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310298

    Prevodníky

    GBIC-102

    Modul GBIC-102, multimode, 1.25G, Tx / Rx: 1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO)
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310304

    Prevodníky

    GBIC-103

    Modul GBIC-103, režim s jedným režimom, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, SC, 20 km, DDM
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310311

    Pevné police

    RAPDS

    Univerzálny RACKový adaptér na uchytenie switchov
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135320662

    Prevodníky

    GBIC-104

    Modul GBIC-104, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1550 / Rx: 1310, SC, 20 km, DDM (TORNADO)
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135310328

    Prevodníky

    GBIC-105

    Modul GBIC-105, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1310 / Rx: 1550, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310335

    Prevodníky

    GBIC-106

    Modul GBIC-106, v jednom režime, 1,25 G, Tx: 1550 / Rx: 1310, LC, 20 KM, DDM (TORNADO)
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310342

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: SFG64F1 - (5902135317099)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

SFG64F1

6-portový switch SFG64F1 pre 4 kamery IP



 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.