SYSA22

  • SYSA22
na objednanie
PCB prístupové ústredne pre dvoje dvere oboch alebo jedného smeru
Výrobca:
Obj. čislo:
SYSA22

SYSA22

Prístupový TCP/IP modul pre riadenie prístupu a evidenciu vstupu do dvoch dverí /obojsmerne/.
Modul má štyri Wiegand vstupy pre pripojenie RFID čítačky, dve odchodové tlačidlá, dva vstupy pre monitrovanie dverí, dva poplachové výstupy a dve NO/NC relé pre ovládanie zámku.
Rozmery PCB 200 x 114 x 27mm Napájanie 9 – 24VDC Odber samotnej dosky 220mA Doporučený napájací zdroj 12VDC / 1,5A Prístupová ústredňa SYSDO v spojení s portálom SYSDO vytvorí ucelený systém evidencie dochádzky a prístupu osôb. Tým sa na objekte získa kompletná správa nad dochádzkou a prstupom osôb kdekoľvek na svete bez nutnosti inštalácie SW a zložitej konfigurácie. TCP/IP ústredňa SYSDO je pripravená a nakonfigurovaná s účtom do on-line WEB aplikácie SYSDO, kde možno ústredňu kompletne konfigurovať podľa potreby užívateľa.

Parametre

Hmotnosť0,15 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: SYSA22 - (SYSA22)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.