SYSA22

  • SYSA22
na objednanie
PCB prístupové ústredne pre dvoje dvere oboch alebo jedného smeru
Výrobca:
Obj. čislo:
SYSA22

SYSA22

Prístupový TCP/IP modul pre riadenie prístupu a evidenciu vstupu do dvoch dverí /obojsmerne/.
Modul má štyri Wiegand vstupy pre pripojenie RFID čítačky, dve odchodové tlačidlá, dva vstupy pre monitrovanie dverí, dva poplachové výstupy a dve NO/NC relé pre ovládanie zámku.
Rozmery PCB 200 x 114 x 27mm Napájanie 9 – 24VDC Odber samotnej dosky 220mA Doporučený napájací zdroj 12VDC / 1,5A Prístupová ústredňa SYSDO v spojení s portálom SYSDO vytvorí ucelený systém evidencie dochádzky a prístupu osôb. Tým sa na objekte získa kompletná správa nad dochádzkou a prstupom osôb kdekoľvek na svete bez nutnosti inštalácie SW a zložitej konfigurácie. TCP/IP ústredňa SYSDO je pripravená a nakonfigurovaná s účtom do on-line WEB aplikácie SYSDO, kde možno ústredňu kompletne konfigurovať podľa potreby užívateľa.

Parametre

Hmotnosť0,15 kg

Registrujte sa na online webinár.  Registrovať


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.