SYSDO50 people SW pack

 • SYSDO50 people SW pack
na objednanie
Přístupový a docházkový systém SYSDO pro 50 uživatelů, neomezeným počtem terminálů a licence se servisní podporou na 12 měsíců. Cena za evidenci přístupu a docházky je na jeden rok konečná bez nutnosti nákupu dalších SW, počítačů a nebo datových serveru.
Výrobca:
Obj. čislo:
SYSDO50

SYSDO50 people SW pack

Dochádzkový a prístupový systém SYSDO SYSDO je intuitívna on-line aplikácia určená predovšetkým na zaznamenávanie a spracovanie dochádzky zamestnancov. Viac informácií na www.sysdo.sk
Automatické vytváranie dochádzky SYSDO na základe nastaveného pracovného plánu spracováva pracovnú dochádzku potrebnú pre firemné účtovníctvo. Hotové spracované reporty je možné ukladať vo formáte, ktorý využíva Váš účtovný systém. Pokiaľ v systéme nie je integrovaný výstup pre Vami používaný učtovný systém je veľmi jednoduché takýto report do systému SYSDO spracovať.
Pracovný plán Systém SYSDO počíta s jednosmernou aj viacsmernou prevádzkou. Sú prednasavené najbežnejšie pracovné zmeny a ďalšie sa môžu jednoducho pridať alebo upraviť. Pracovný plán je prehľadne zobrazený a graficky sú vyznačené dni pracovného voľna, dovolenka, choroba, služobná cesta , materská dovolenka a ďalšie.V jednoduchej prehľadnej tabuľke sú počty odpracovaných hodín, počet potrebných hodín, počet zostávajúcej dovolenky.
Present Manager Čiže prehľad prítomnosti je výborný nástroj pre recepčnú alebo spojovateľku. Na jednej stránke vidí prehľadne zoradených zamestnancov vrátane forografií. Vďaka farebnému označeniu pozná či je dotyčný, akú ma klapku, e-mail a pokiaľ nie je prítomný kedy naposledy odišiel.
Oprávnenie Väčšina zásadných a pokročilých funkciíje nastavenáý na oprávnenie. Každý užívateľ môže mať nastavené individuálne zobrazenie a prístup k určitým údajom. Prístup do systému SYSDO je chránený uživateľským menom a heslom., Zamestnanec sa nemusí do systému prihlasovať vôbec. Po nastavení sa zhromažďujú dáta z hardwarovej alebo virtuálnej čítačky.
Inteligentný strážca Systém SYSDO stráži pracovné plány a pokiaľ v daný čas nezaznamenal užívateľ patričnú udalosť alebo zaznamenal udalosť mimo plán (možnosť nastaviť časovú toleranciu) príde jemu a nadriadenej osobe upozornenie. Zároveň sa v systéme uloží chyba.Oprava chýb je možná len na oprávnenie. Po oprave akejkoľvek udalosti sa ukladá história pre prípadnú spätnú kontrolu.
Přehled přístupůPrehľad prístupov V systéme SYSDO sú zobrazené na jednej strane prehľadne prístupy v časovom poradí a jasné zobrazenie udalosti. Udalosti ako príchod, odchod, služobná cesta, lekár a podobne sú už nastavené. Ďalšie udalosti sa dajú jednoducho pridať vrátane ikony. Počet udalostí nie je obmedzený.
Reporty Tu sa generujú najrôznejšie reporty do potrebných formátov (mesačný prehľad firmy, jednotlivca, prehľad chýb) Vygenerované reporty sa môžu vytlačiť alebo uložiť v potrebnom formáte pre ďalšie spracovanie v externom účtovnom programe.

Parametre

Hmotnosť0,001 kg

Súvisiaci tovar

  SYSDO

  SYSDO Employee/Month

  Licencia za dochádzkový a prístupový WEB portál SYSDO. Jedná sa o licenciu jednej osoby za mesiac.
  na objednanie
  Obj. čislo: SYSDO Employee per month

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: SYSDO50 people SW pack - (SYSDO50)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

SYSDO50 people SW pack

Přístupový a docházkový systém SYSDO pro 50 uživatelů, neomezeným počtem terminálů a licence se servisní podporou na 12 měsíců. Cena za evidenci přístupu a docházky je na jeden rok konečná bez nutnosti nákupu dalších SW, počítačů a nebo datových serveru.


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.