SZW-02

 • SZW-02
na objednanie
Kódový zámok Estetický kryt zámku má pozdĺžny tvar. V pravej časti sú umiestnené tri farebné LED-ky, ktoré informujú o stave zariadenia (jedna z LED-iek môže mať naprogramovanú ľubovoľnú funkciu). Pravá časť zámku obsahuje tlačidlá chránené dvierkami. Zelené podsvietenie klávesov zaisťuje pohodlné používanie zámku aj na miestach so slabým osvetlením. ovládanie zabezpečovacieho systému: zapnutie a vypnutie stráženia, spustenie vstupného času ovládanie elektromagnetického zámku dverí LED-ky zobrazujúce stav relé alarm 3 chybné kódy
Výrobca:
Obj. čislo:
5905033330405

SZW-02

Kódový zámok SZW-02 je autonómne zariadenie, ktoré slúži na elektronickú kontrolu jedného prechodu, napr. na miestach, kde nie je potrebná inštalácia rozšíreného zabezpečovacieho systému alebo systému kontroly vstupu. Zámok má výstup relé na priame ovládanie elektrického zámku alebo iného zariadenia s odberom prúdu do 2 A. SZW-02 môže taktiež spolupracovať so zabezpečovacím systémom, napr. zapínať a vypínať jeho stráženie. Zámok môže pracovať v dvoch režimoch: v monostabilnom (relé je aktivované iba na určitý čas) a v bistabilnom (relé mení svoj stav do času opätovného zadania kódu). Zariadenie má taktiež sabotážne zabezpečenie reagujúce na otvorenie krytu a odtrhnutie zo steny.
Estetický kryt zámku má pozdĺžny tvar. V pravej časti sú umiestnené tri farebné LED-ky, ktoré informujú o stave zariadenia (jedna z LED-iek môže mať naprogramovanú ľubovoľnú funkciu). Pravá časť zámku obsahuje tlačidlá chránené dvierkami. Zelené podsvietenie klávesov zaisťuje pohodlné používanie zámku aj na miestach so slabým osvetlením.
ovládanie zabezpečovacieho systému: zapnutie a vypnutie stráženia, spustenie vstupného času
ovládanie elektromagnetického zámku dverí
LED-ky zobrazujúce stav relé
alarm 3 chybné kódy

Parametre

Hmotnosť0,157 kg

Alternatívny tovar

  Čítačky

  PK-01

  Autonómny modul kontroly prechodu
  skladom na predajni
  Obj. čislo: 5905033330054

  SYSDO

  SYSA20

  Prístupová čítačka na otlačky prstov alebo kariet
  na objednanie
  Obj. čislo: SYSA20

Súvisiaci tovar

  Elektické otvárače

  1221

  El.otvírač Profi,8-12V AC/DC
  skladom na predajni
  Obj. čislo: 1221

  Elektické otvárače

  1211MB

  Elektrický zámok s mechanickým odblokovaním, 8-12V AC/DC
  na objednanie
  Obj. čislo: 1211MB

  Životnosť 3-5 rokov

  SCB7-12

  Akumulátor 7Ah/12V SCB
  skladom na predajni
  Obj. čislo: SCB7-12

  Životnosť 5-8 rokov

  HPB7-12

  Akumulátor 7Ah/12V
  skladom na predajni
  Obj. čislo: HPB7-12

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: SZW-02 - (5905033330405)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.