TB-2

  • TB-2
skladom na predajni
TB-2 termination box
Výrobca:
Obj. čislo:
5902135312605

TB-2

Can be used for excess wire (optical fibers) storage
Adapter compartment: SC/APC (max 2pcs)
Splice compartment: Two fusion or one mechanical splice
Dimensions: L=87, W=87, H=24 [mm]
Warranty: 1 year from production date
20 pieces in a single package

Parametre

Hmotnosť0,055 kg

Súvisiaci tovar

    Príslušenstvo ku skrinkám

    MR008

    Zámok - odlišný kód V komplete dva kľúče Kompatibilný so skrinkami pre SSWiN
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5901643193782

    Príslušenstvo ku skrinkám

    MR027

    Zámok - rovnaký kód
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5901643193799

    Krosové panely

    GF-GF

    Prechodová zásuvka F - zásuvka F (profesionálna)
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135310625

    Krosové panely

    GF-GF-K

    GF-GF dvojitý adaptér typu F (profesionálny), Keystone
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312261

    Krosové panely

    RJ45/5U-K

    UTP Cat. 5e, RJ45 Keystone adapter
    skladom na predajni
    Obj. čislo: 5902135312247

    Krosové panely

    SC/APC-1SM

    SC/APC-1SM single-mode fiber optic adapter
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312254

    Krosové panely

    SC/APC-1SM-K

    SC/APC-1SM – single-mode fiber optic adapter, Keystone
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312230

    Krosové panely

    SC/APC-2SM

    SC/APC-2SM-single mode fiber optic adapter
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135312216

    Príslušenstvo ku skrinkám

    PKAZ040

    Komplet vodičov uzemnenia pre skrinky
    na sklade v EÚ
    Obj. čislo: 5902135313985

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: TB-2 - (5902135312605)


Výber podľa značky 


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.