WJ-NX200/4TB

  • WJ-NX200/4TB
na objednanie
Sieťový rekordér diskov, vysokovýkonný rekordér H.265 / H.264
Výrobca:
Obj. čislo:
WJ-NX200/4TB

WJ-NX200/4TB

H.265, H.264 a JPEG multi format
Robustné integrované zabezpečenie IP umožňujúce bezpečné end-to-end riešenie sledovania bez použitia PC
Podpora úplného šifrovania dát streamovaného záznamu pre všetky fotoaparáty i-Pro Extreme ktoré vyhovujú štandardom FIPS 140-2 úrovne 1 Bezpečná komunikácia a záznam vysokej kompresie - Výrazné zníženie využitia úložného priestoru prostredníctvom H.265 a Smart Coding. - WJ-NX200K (120 V str.): 9 k. rozšíriteľný na 16 k. vstup kamery. WJ-NX200K / G (220 - 240 V AC): 9 k. rozšíriteľný na 32 ch. vstup kamery. Podporuje zmiešané nahrávky H.265 / H.264. - Predinštalované certifikáty zariadenia DigiCert (predtým Symantec) * 1 * 1 Je nevyhnutná licencia na bezpečnú komunikáciu. Monitorovacie riešenie bez VMS bez použitia počítača
Žiadne licenčné poplatky za kamery s predvoleným počtom kamier; nie sú potrebné ročné aktualizácie licencií.
- Zabudované grafické používateľské rozhranie a duálne výstupy HDMI (4K / FHD) - Automatická konfigurácia fotoaparátu
Vyhľadávanie obrázkov s miniatúrami - Vysokorýchlostné kopírovanie na úložné zariadenie USB bez VMS riešenie pre dohľad - žiadne licenčné poplatky za kamery s predvoleným počtom kamier; nie sú potrebné žiadne ročné aktualizácie licencií.
Zabudované grafické používateľské rozhranie a duálne výstupy HDMI (4K / FHD) - Automatická konfigurácia fotoaparátu - Vyhľadávanie obrázkov s miniatúrami - Vysokorýchlostné kopírovanie do úložiska USB Vysoká spoľahlivosť a vysoká účinnosť čítania a zápisu údajov - Ekologické písanie: Zrýchlenie prístup k dátam (čítanie / zápis) pôvodným súborovým systémom - Opatrenia okamžitého výpadku napájania:
Normálna prevádzka pri okamžitom výpadku napájania do 200 ms; bezpečné vypnutie pri výpadku napájania 200 ms alebo viac.

Parametre

Hmotnosť8 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: WJ-NX200/4TB - (WJ-NX200/4TB)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

WJ-NX200/4TB

Sieťový rekordér diskov, vysokovýkonný rekordér H.265 / H.264


 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.