Zafukovací kabel MINI Solarix 8vl 9/125

Novinka
  • Zafukovací kabel MINI Solarix 8vl 9/125
na objednanie
Zafukovací optický kábel MINI 2,8mm s HDPE plášťom a triedou reakcie na oheň FCA 8 vlákien SM 9/125 G.657A1
Výrobca:
Obj. čislo:
70299087

Zafukovací kabel MINI Solarix 8vl 9/125

Prílohy na stiahnutie

technické parametre Typ kábla [?]: Zafukovací Typ vlákna [?]: 9/125 mikrometrov Trieda reakcie na oheň, typ plášťa [?]: FCA HDPE Typ sekundárnej ochrany: voľná Typ kábla podľa výplne: gélový Typ podľa počtu trubičiek: CLT Prevádzková teplota: -30 ° C do +60 ° C Inštalačný teplota: -10 ° C až 50 ° C Skladovacia teplota: -40 ° C do +70 ° C Špecifikácia vlákna: G657.A1 Útlm pri 1310nm: 0.35 dB / km Útlm pri 1550nm: 0.25 dB / km Priemer kábla: 2.8 mm Hmotnosť kábla (kg / km): 7.5 kg / km Krátkodobá ťahová odolnosť: 75 N Krátkodobá tlaková odolnosť: 450 N / 100mm Minimálny polomer ohybu (krátkodobo): 10xD kábla Minimálny polomer ohybu (dlhodobo): 20xD kábla popis produktu Zafukovací optický kábel MINI Solarix SXKO-MINI-8-OS-HDPE s triedou reakcie na oheň FCA je vďaka svojim rozmerom a vysoko viskóznímu HDPE plášti, ktorý umožňuje jednoduché kĺzanie kábla po vnútornom obvode trubičky, ideálny pre zafukovanie do 3,5 mm mikrotrubiček. Samotná vlákna sú uložené v centrálnej trubičke plnené gélom, vďaka čomu sú chránené pred vniknutím vody. Kábel obsahuje aramidovou priadzu pre zvýšenie mechanickej odolnosti. Optický kábel neobsahuje žiadne kovové prvky a je plne dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657A1 so zvýšenou odolnosťou na ohyby a teda umožňuje jednoduchšiu inštaláciu v stiesnených priestoroch. Vlákna G.657A1 sú plne kompatibilné s bežne používanými vláknami G.652D.

Parametre

Hmotnosť0,05 kg

Potrebujem poradiť / Chcem zadať dopyt

Otázka k produktu: Zafukovací kabel MINI Solarix 8vl 9/125 - (70299087)

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené

Zafukovací kabel MINI Solarix 8vl 9/125

Zafukovací optický kábel MINI 2,8mm s HDPE plášťom a triedou reakcie na oheň FCA 8 vlákien SM 9/125 G.657A1



 

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.